My Favorite Movies


  fb500138891's Rating My Rating
1
Coming to America (1988,  R)
2
Ferris Bueller's Day Off (1986,  PG)
3
Love Jones (1996,  R)
4
Home Alone (1990,  PG)
5
Love and Basketball (2000,  PG-13)
6
Issues (2006,  Unrated)
7
Juno (2007,  PG-13)
8
Adventures in Babysitting (1987,  PG-13)
9
Beverly Hills Cop (1984,  R)
10
Clueless (1995,  PG-13)
11
The Craft (1996,  R)
12
The Last Dragon (1985,  PG-13)
13
Soul Plane (2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments