My Favorite Movies
| fb500583969's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Night at the Museum (2006, PG) |
|
| 2 |
Eragon (2006, PG) |
|
| 3 |
Armageddon (1998, PG-13) |
|
| 4 |
Die Hard (1988, R) |
|
| 5 |
Hellboy (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Freddy vs. Jason (2003, R) |
|
| 7 |
4 (2007, Unrated) |
|
| 8 |
Attack of the Sabretooth (2006, R) |
|
| 9 |
Boa (, R) |
|
| 10 |
Python (2001, R) |
|
| 11 |
Dinocroc (2003, R) |
|
| 12 |
See No Evil (2006, R) |
|
| 13 |
Dark Ride (2006, R) |
|
| 14 |
Anaconda (1997, PG-13) |
|
| 15 |
Basilisk: The Serpent King (2006, Unrated) |
|
| 16 |
Frankenfish (2004, R) |
|
| 17 |
Pterodactyl (2005, Unrated) |
|
| 18 |
Hannibal Rising (2007, R) |
|
| 19 |
30 Days of Night (2007, R) |
|
| 20 |
Seed Of Chucky (2004, R) |
|
| 21 |
Bride of Chucky (1998, R) |
|
| 22 |
Volcano (1997, PG-13) |
|
| 23 |
Rambo: First Blood Part II (1985, R) |
|
| 24 |
Blade (1998, R) |
|
| 25 |
Doom (2005, R) |
|
| 26 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
| 27 |
Elektra (2005, PG-13) |
|
| 28 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
| 29 |
Copperhead (2008, Unrated) |
|
| 30 |
Ginger Snaps (2001, R) |





























