My Favorite Movies


  fb503342835's Rating My Rating
1
Be Still (2006,  Unrated)
2
Flywheel (2003,  Unrated)
3
Facing the Giants (2006,  PG)
4
Fireproof (2008,  PG)
5
The Second Chance (2006,  PG-13)
6
The Ultimate Gift (2006,  PG)
7
Flashdance (1983,  R)
8
The Notebook (2004,  PG-13)
9
Prefontaine (1997,  PG-13)
10
He's Just Not That Into You (2009,  PG-13)
11
The Brave One (2007,  R)
12
The Great Debaters (2007,  PG-13)
13
Pay It Forward (2000,  PG-13)
14
Mad Hot Ballroom (2005,  PG)
15
The Passion of the Christ (2004,  R)
16
Where God Left His Shoes (2007,  Unrated)
17
Marley & Me (2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments