My Favorite Movies


  fb50403440's Rating My Rating
1
Speed (1994,  R)
2
Wisegirls (,  Unrated)
3
The Return (2006,  PG-13)
4
My Best Friend's Wedding (1997,  PG-13)
5
Erin Brockovich (2000,  R)
6
Notting Hill (1999,  PG-13)
7
Stepmom (1998,  PG-13)
8
Pretty Woman (1990,  R)
9
Sleeping with the Enemy (1991,  R)
10
Cruel Intentions (1999,  R)
11
Harvard Man (2002,  R)
12
I Know What You Did Last Summer (1997,  R)
13
I Still Know What You Did Last Summer (1998,  R)
14
Halloween II (1981,  R)
15
The Air I Breathe (2008,  R)
The Air I Breathe
Amazing film!
16
The Net (1995,  PG-13)
17
Hope Floats (1998,  PG-13)
18
Premonition (2007,  PG-13)
19
The Truth About Jane (2000,  Unrated)
20
Separate Lives (1995,  R)
21
A Mother's Prayer (1995,  PG-13)
22
Mean Girls (2004,  PG-13)
23
Ghost (1990,  R)
24
Happy Feet (2006,  PG)
25
B.A.P.S. (1997,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments