My Favorite Movies


  fb504135268's Rating My Rating
1
DiG! (2004,  R)
2
Zoolander (2001,  PG-13)
3
Freaks (1932,  Unrated)
4
Little Miss Sunshine (2006,  R)
5
Happy Endings (2005,  R)
6
Mean Creek (2004,  R)
7
Drop Dead Gorgeous (1999,  PG-13)
8
Bowfinger (1999,  PG-13)
9
American History X (1998,  R)
10
Dazed and Confused (1993,  R)
11
Jay and Silent Bob Strike Back (2001,  R)
12
Monty Python and the Holy Grail (1975,  PG)
13
South Park: Bigger, Longer and Uncut (1999,  R)
14
The Royal Tenenbaums (2001,  R)
15
Trainspotting (1996,  R)
16
Dropdead Gorgeous (1999,  PG-13)
17
The Waterboy (1998,  PG-13)
18
Forgetting Sarah Marshall (2008,  R)
19
Mean Girls (2004,  PG-13)
20
Forrest Gump (1994,  PG-13)
21
Slumdog Millionaire (2008,  R)
22
Riding Giants (2004,  PG-13)
23
How to Draw a Bunny (2004,  Unrated)
24
Small Town Gay Bar (2007,  Unrated)
25
Beyond the Valley of the Dolls (1970,  NC-17)
26
Finding Nemo (2003,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments