My Favorite Movies
| fb504959831's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 2 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 3 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 4 |
Los Tres Huastecos (1948, Unrated) |
|
| 5 |
Dos Tipos de Cuidado (Two Careful Fellows) (1953, Unrated) |
|
| 6 |
Patrullero 777, El (1978, PG) |
|
| 7 |
Su excelencia (1966, Unrated) |
|
| 8 |
El Padrecito (1964, Unrated) |
|
| 9 |
American Pie (1999, R) |
|
| 10 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
| 11 |
Ice Age (2002, PG) |
|
| 12 |
Ice Age 2: The Meltdown (2006, PG) |
|
| 13 |
Hitch (2005, PG-13) |













