My Favorite Movies


  fb507256356's Rating My Rating
1
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2
American Pie (1999,  R)
3
American Pie 2 (2001,  R)
4
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
5
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
6
Bad Boys (1995,  R)
7
Bad Boys II (2003,  R)
8
Blade (1998,  R)
9
Blade - Trinity (2004,  R)
10
Blade II (Blade 2) (2002,  R)
11
Fantastic Four (2005,  PG-13)
12
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
13
Kill Bill, Volume 2 (2004,  R)
14
Kung Fu Hustle (2005,  R)
15
Knocked Up (2007,  R)
16
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
17
Meet the Parents (2000,  PG-13)
18
Men in Black (1997,  PG-13)
19
Men in Black II (2002,  PG-13)
20
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
21
Ocean's 11 (Ocean's Eleven) (1960,  PG-13)
22
Scary Movie (2000,  R)
23
Scary Movie 2 (2001,  R)
24
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
25
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
26
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
27
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
28
The Matrix (1999,  R)
29
The Matrix Reloaded (2003,  R)
30
The Matrix Revolutions (2003,  R)
31
Isabella (2006,  Unrated)
32
Lung fu moon (Dragon Tiger Gate) (2006,  Unrated)
33
The Twins Effect (Chin gei bin) (Vampire Effect) (2003,  R)
34
The Twins Effect 2 (Chin gei bin 2: Fa dou daai jin) (2004,  Unrated)
35
Rush Hour 3 (2007,  PG-13)
36
Rush Hour (1998,  PG-13)
37
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
38
See You In You Tube (2008,  Unrated)
39
Hak kuen (Fatal Contact) (2008,  Unrated)
40
Sha po lang (S.P.L.) (Kill Zone) (2005,  Unrated)
41
Duo Shuai (Fatal Move) (2008,  Unrated)
42
Ji jern mo lai (Undercover Hidden Dragon) (2006,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments