My Favorite Movies
| fb507335393's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kuch Kuch Hota Hai (1998, Unrated) |
|
| 2 |
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001, PG) |
|
| 3 |
Fanaa (2006, Unrated) |
|
| 4 |
My Name Is Khan (2010, Unrated) |
|
| 5 |
The X-Files: I Want to Believe (The X Files 2) (2008, PG-13) |
|
| 6 |
X-Men Origins - Wolverine (2009, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
| 9 |
Underworld: The Rise of the Lycans (2009, R) |
|
| 10 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007, PG) |
|
| 12 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 13 |
The Twilight Saga: New Moon (2009, PG-13) |
|
| 14 |
Boogie Woogie (2009, Unrated) |
|
| 15 |
Straightheads (Closure) (2007, R) |
|
| 16 |
Playing by Heart (1998, R) |















