My Favorite Movies
| fb508587537's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Flashback (1990, R) |
|
| 2 |
Ferris Bueller's Day Off (1986, PG) |
|
| 3 |
Matilda (1996, PG) |
|
| 4 |
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004, PG) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 6 |
Stephen King's It (1990, Unrated) |
|
| 7 |
Night at the Museum (2006, PG) |
|
| 8 |
Cars (2006, G) |
|
| 9 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |










