My Favorite Movies
| fb509292744's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
No Reservations (2007, PG) |
|
| 2 |
Music and Lyrics (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Because I Said So (2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Family Stone (2005, PG-13) |
|
| 5 |
Ferris Bueller's Day Off (1986, PG) |
|
| 6 |
Made of Honor (2008, PG-13) |
|
| 7 |
Georgia Rule (2007, R) |
|
| 8 |
Must Love Dogs (2005, PG-13) |
|
| 9 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
| 10 |
Elektra (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Addicted to Love (1997, R) |
|
| 12 |
Across the Universe (2007, PG-13) |
|
| 13 |
Enchanted (2007, PG) |
|
| 14 |
August Rush (2007, PG) |














