My Favorite Movies
| fb509301430's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Requiem for a Dream (2000, R) |
|
| 2 |
Superbad (2007, R) |
|
| 3 |
Super Troopers (2001, R) |
|
| 4 |
Back to the Future (1985, PG) |
|
| 5 |
Billy Madison (1995, PG-13) |
|
| 6 |
Blow (2001, R) |
|
| 7 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006, R) |
|
| 8 |
Tommy Boy (1995, PG-13) |
|
| 9 |
The Wedding Singer (1997, PG-13) |
|
| 10 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 11 |
Knocked Up (2007, R) |
|
| 12 |
Sorority Boys (2002, R) |
|
| 13 |
Dumb and Dumber (1994, PG-13) |
|
| 14 |
Across the Universe (2007, PG-13) |
|
| 15 |
Liar Liar (1997, PG-13) |
|
| 16 |
Rent (2005, PG-13) |
|
| 17 |
Some Kind of Wonderful (1987, PG-13) |

















