My Favorite Movies


  fb509673644's Rating My Rating
1
13 Tzameti (2005,  Unrated)
2
Everything is Illuminated (2005,  PG-13)
3
American History X (1998,  R)
4
Blow (2001,  R)
5
Cobra (1986,  R)
6
Dances With Wolves (1990,  PG-13)
7
Donnie Darko (2001,  R)
8
Fight Club (1999,  R)
9
Frankenhooker (1990,  R)
10
Freddy Got Fingered (2001,  R)
11
Granny (1999,  Unrated)
12
The Green Mile (1999,  R)
13
Hostage (2005,  R)
14
Kidulthood (2006,  R)
15
Lucky Number Slevin (2006,  R)
16
The Machinist (2004,  R)
17
Me and You and Everyone We Know (2005,  R)
18
Memento (2000,  R)
19
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
20
Natural Born Killers (1994,  NC-17)
21
Old School (2003,  R)
22
Rambo (1986,  Unrated)
23
Reservoir Dogs (,  R)
24
The Running Man (1987,  R)
25
Superbad (2007,  R)
26
The Terminal (2004,  PG-13)
27
Total Recall (1990,  R)
28
Twins (1988,  PG)
29
Wayne's World (1992,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments