My Favorite Movies


  fb510199999's Rating My Rating
1
The Witches (1990,  PG)
2
Little Monsters (1989,  PG)
3
Flight of the Navigator (1986,  PG)
4
The Princess Bride (1987,  PG)
5
Lionheart: The Children's Crusade (1987,  Unrated)
6
DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp (1990,  G)
7
So Fine (1981,  R)
8
Reefer Madness (Tell Your Children)(Doped Youth)(The Burning Question) (1936,  PG)
9
Vassily Buslayev (1982,  Unrated)
10
Jo Jo Dancer, Your Life is Calling (1986,  R)
11
Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death (1989,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments