My Favorite Movies


  fb51209535's Rating My Rating
1
Black Beauty (1994,  G)
2
Bad Girls (1994,  R)
3
Breakfast at Tiffany's (1961,  Unrated)
4
Cars (2006,  G)
5
Casablanca (1943,  PG)
6
Chicago (2002,  PG-13)
7
Extreme Days (2001,  PG)
8
Funny Face (1957,  Unrated)
9
Grease (1978,  PG)
10
Hoodwinked (2005,  PG)
11
Memoirs of a Geisha (2005,  PG-13)
12
Moll Flanders (1996,  PG-13)
13
My Fair Lady (1964,  G)
14
Once Upon a Texas Train (1988,  Unrated)
15
Paris When It Sizzles (1964,  Unrated)
16
Roman Holiday (1953,  Unrated)
17
School of Rock (2003,  PG-13)
School of Rock
yay!!!
18
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
19
What a Girl Wants (2003,  PG)
20
With Honors (1994,  PG-13)
21
You've Got Mail (1998,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments