My Favorite Movies
| fb512281324's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
La Science des Rêves (The Science of Sleep) (2006, R) |
|
| 2 |
Amelie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) (2001, R) |
|
| 3 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004, R) |
|
| 4 |
Breathless (À bout de souffle) (By a Tether) (1961, Unrated) |
|
| 5 |
Lost In Translation (2003, R) |
|
| 6 |
Chungking Express (1996, PG-13) |
|
| 7 |
Blue Gate Crossing (Lan se da men) (2003, Unrated) |
|
| 8 |
Hana to Alice (Hana & Alice) (2004, Unrated) |
|
| 9 |
Vive l'Amour (1994, Unrated) |
|
| 10 |
Luen ching go gup (Love on the Rocks) (2004, Unrated) |










