My Favorite Movies
| fb512701223's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Infection (2007, Unrated) |
|
| 2 |
Audition (Ôdishon) (1999, R) |
|
| 3 |
Za ginipiggu: Akuma no jikken (Guinea Pig: Devil's Experiment) (1985, NC-17) |
|
| 4 |
Kuchisake-onna (A Slit-Mouthed Woman) (Carved) (2007, Unrated) |
|
| 5 |
Tank Girl (1995, R) |
|
| 6 |
Uzumaki (2002, G) |
|
| 7 |
Koroshiya 1 (Ichi the Killer) (2001, R) |
|
| 8 |
Ichi The Killer (Anime) (2004, Unrated) |
|
| 9 |
Azumanga Daioh (2001, Unrated) |
|
| 10 |
Ekusute (Exte: Hair Extensions) (2007, R) |
|
| 11 |
Yôkai daisensô (The Great Yokai War) (2005, PG-13) |
|
| 12 |
J Horror Anthology: Legends (, Unrated) |
|
| 13 |
Ju-on: The Curse (Curse Grudge) (2000, R) |
|
| 14 |
Suicide Club (2002, Unrated) |














