My Favorite Movies


  fb513742388's Rating My Rating
1
Red Dawn (1984,  PG-13)
2
Haunted Honeymoon (1986,  PG)
3
Mad Monster Party (1967,  Unrated)
4
Down Periscope (1996,  PG-13)
5
World Trade Center (2006,  PG-13)
6
United 93 (2006,  R)
7
Celsius 41.11 (2004,  Unrated)
8
Split Infinity (1992,  Unrated)
9
Uncle Buck (1989,  PG)
10
Ferris Bueller's Day Off (1986,  PG)
11
War Games (,  PG)
12
Dogma (1999,  R)
13
Jay and Silent Bob Strike Back (2001,  R)
14
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005,  PG)
15
Get Smart (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments