My Favorite Movies


  fb516578078's Rating My Rating
1
Runaway Bride (1999,  PG)
2
Under the Tuscan Sun (2003,  PG-13)
3
Secondhand Lions (2003,  PG)
4
Far and Away (1992,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
6
Conspiracy Theory (1997,  R)
7
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
8
The Wedding Planner (2001,  PG-13)
9
Cheaper By the Dozen (1950,  Unrated)
10
Apartment for Peggy (1948,  Unrated)
11
America's Sweethearts (2001,  PG-13)
12
Failure to Launch (2006,  PG-13)
13
Hook (1991,  PG)
14
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
15
Hitch (2005,  PG-13)
16
I Am Sam (2002,  PG-13)
17
I, Robot (2004,  PG-13)
18
Indiana Jones and the Last Crusade (1989,  PG-13)
19
It's a Wonderful Life (1946,  Unrated)
20
Mrs. Doubtfire (1993,  PG-13)
21
My Big Fat Greek Wedding (2002,  PG)
22
Night at the Museum (2006,  PG)
23
Notting Hill (1999,  PG-13)
24
Signs (2002,  PG-13)
25
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
26
The Bourne Identity (2002,  PG-13)
27
The Princess Bride (1987,  PG)
28
Transformers (2007,  PG-13)
29
Wild Hogs (2007,  PG-13)
30
Holes (2003,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments