My Favorite Movies


  fb522769644's Rating My Rating
1
The Five People You Meet in Heaven (2004,  Unrated)
2
Crawford (2008,  Unrated)
3
Dear Frankie (2005,  PG-13)
4
Once (2007,  R)
5
Out of Africa (1985,  PG)
6
Saint of 9/11 (2006,  Unrated)
7
Hope Floats (1998,  PG-13)
8
7 Days in September (2002,  Unrated)
9
The Matrix (1999,  R)
10
Crossing Delancey (1988,  PG)
11
Love and Other Disasters (2006,  R)
12
Brother Bear (2003,  G)
13
Mrs. Brown (1997,  PG)
14
Murphy's Romance (1985,  PG-13)
15
Houseboat (1958,  Unrated)
16
Father Goose (1964,  Unrated)
17
Operation Petticoat (1959,  Unrated)
18
The Notebook (2004,  PG-13)
19
Love Actually (2003,  R)
20
The Holiday (2006,  PG-13)
21
Atonement (2007,  R)
22
About a Boy (2002,  PG-13)
23
Notting Hill (1999,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments