My Favorite Movies
| fb5237409's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Out of Time (2003, PG-13) |
|
| 2 |
Halloween (1978, R) |
|
| 3 |
Grandma's Boy (2006, R) |
|
| 4 |
Gran Torino (2009, R) |
|
| 5 |
Watchmen (2009, R) |
|
| 6 |
Changeling (2008, R) |
|
| 7 |
Little Chenier (2008, R) |
|
| 8 |
The Man Who Came Back (2008, R) |
|
| 9 |
Live Free or Die Hard (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Darkness Falls (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 12 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 13 |
Juice (1992, R) |
|
| 14 |
He Got Game (1998, R) |
|
| 15 |
Identity (2003, R) |
|
| 16 |
Man on Fire (2004, R) |
|
| 17 |
A Bronx Tale (1993, R) |
|
| 18 |
Superbad (2007, R) |
|
| 19 |
Daredevil (2003, PG-13) |
|
| 20 |
The Ringer (2005, PG-13) |
|
| 21 |
Gremlins (1984, PG) |
|
| 22 |
Poseidon (2006, PG-13) |
|
| 23 |
The Life of David Gale (2003, R) |
|
| 24 |
Basic Instinct (1992, R) |
|
| 25 |
Basic (2003, R) |
























