My Favorite Movies

  fb525150623's Rating My Rating
1
Akira (1989,  R)
Click to Rate
2
Ninja Scroll (1996,  Unrated)
Click to Rate
3
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate
4
28 Days Later (2002,  R)
Click to Rate
5
Hard Candy (2006,  R)
Click to Rate
6
Children of Men (2006,  R)
Click to Rate
7
Sin City (2005,  R)
Click to Rate
8
Fletch (1985,  PG)
Click to Rate
9
Super Troopers (2001,  R)
Click to Rate
10
The Thing (1982,  R)
Click to Rate
11
Trainspotting (1996,  R)
Click to Rate
12
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
Click to Rate
13
The Mist (2007,  R)
Click to Rate
14
Sunshine (2007,  R)
Click to Rate
15
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 5.0 Stars
The best of the OT. Bar none.
Click to Rate
16
Afro Samurai, (Afuro zamurai) (,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments