My Favorite Movies


  fb525568457's Rating My Rating
1
Alien (1979,  R)
2
Eraser (1996,  R)
3
Total Recall (1990,  R)
4
Outbreak (1994,  R)
5
The Net (1995,  PG-13)
6
Single White Female (1992,  R)
7
Once Upon a Time in China (1991,  R)
8
Assassin (1986,  R)
9
Die Hard (1988,  R)
10
True Lies (1994,  R)
11
Under Siege (1992,  R)
12
Passenger 57 (1992,  R)
13
Patch Adams (1998,  PG-13)
14
Mrs. Doubtfire (1993,  PG-13)
15
Excalibur (1981,  R)
16
Krull (1983,  PG)
17
Minority Report (2002,  PG-13)
18
Blade (1998,  R)
19
Lethal Weapon (1987,  R)
20
Dave (1993,  PG-13)
21
Critters (1986,  PG-13)
22
Ghoulies (1985,  PG-13)
23
The Notebook (2004,  PG-13)
24
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
25
Braveheart (1995,  R)
26
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
27
The Matrix (1999,  R)
28
Transformers (2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments