My Favorite Movies
| fb525965656's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lonesome Dove (, Unrated) |
|
| 2 |
The Far Side of Jericho (2006, Unrated) |
|
| 3 |
Legends of the Fall (1994, R) |
|
| 4 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Sweet Home Alabama (2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Bourne Identity (2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Bourne Supremacy (2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
| 9 |
The Pacifier (2005, PG) |
|
| 10 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
| 11 |
Top Gun (1986, PG) |
|
| 12 |
Wild Hogs (2007, PG-13) |
|
| 13 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 14 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 15 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
| 16 |
Shanghai Knights (2003, PG-13) |
|
| 17 |
Shanghai Noon (2000, PG-13) |
|
| 18 |
Avenging Angel (2007, Unrated) |
|
| 19 |
Remember the Titans (2000, PG) |
|
| 20 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 21 |
Miss Congeniality (2000, PG-13) |
|
| 22 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 23 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 24 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 25 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
| 26 |
3:10 to Yuma (2007, R) |
|
| 27 |
3:10 to Yuma (1957, Unrated) |
|
| 28 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |




























