My Favorite Movies
| fb528833086's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Beautiful Mind (2001, PG-13) |
|
| 2 |
American Psycho (2000, R) |
|
| 3 |
Harold and Maude (1971, PG) |
|
| 4 |
Birdy (1984, R) |
|
| 5 |
Copkiller (Corrupt) (1984, Unrated) |
|
| 6 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 7 |
True Romance (1993, R) |
|
| 8 |
X-Men Origins - Wolverine (2009, PG-13) |
|
| 9 |
The Stepford Wives (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Great Expectations (1998, R) |
|
| 11 |
37°2 le Matin (Betty Blue) (37.2 Degrees in the Morning) (1986, Unrated) |
|
| 12 |
Amelie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) (2001, R) |












