My Favorite Movies


  fb530968634's Rating My Rating
1
Mad Max 2 (The Road Warrior) (1981,  R)
2
Apocalypto (2006,  R)
3
Brother (2001,  R)
4
Chopper (2001,  R)
5
Infernal Affairs II (2003,  PG-13)
6
Kung Fu Hustle (2005,  R)
7
Police Academy 3 - Back in Training (1986,  PG)
Police Academy 3 - Back in Training
Mr. Zed is the best cop in town
8
Chinese Ghost Story (1987,  Unrated)
9
Antikiller 2: Antiterror (2003,  Unrated)
10
Dune (1984,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments