My Favorite Movies


  fb533686798's Rating My Rating
1
Seven (Se7en) (1995,  R)
Seven (Se7en)
Amazin' film one of my faves ever!!
2
The Godfather (1972,  R)
3
Scarface (1983,  R)
4
Reservoir Dogs (1992,  R)
5
Snatch (2001,  R)
6
Con Air (1997,  R)
7
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1999,  R)
8
Pulp Fiction (1994,  R)
9
Man on Fire (2004,  R)
10
Die Hard (1988,  R)
11
Unbreakable (2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments