My Favorite Movies


  fb537592756's Rating My Rating
1
Repo! The Genetic Opera (2008,  R)
2
Alice in Wonderland (1951,  G)
3
Gamer (2009,  R)
4
Zombieland (2009,  R)
Zombieland
Was an AMAZING movie.
5
Varietease (1954,  Unrated)
6
Moulin Rouge (1952,  Unrated)
7
SLC Punk (1998,  R)
8
Queen of the Damned (2002,  R)
9
300 (2007,  R)
10
30 Days of Night (2007,  R)
11
Sweeney Todd (2006,  Unrated)
12
Pretty in Pink (1986,  PG-13)
13
Election (1999,  R)
14
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
15
Fight Club (1999,  R)
16
Grease (1978,  PG)
17
Alice in Wonderland (2010,  Unrated)
18
The Notorious Bettie Page (2006,  R)
19
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
20
Teaserama (1955,  Unrated)
21
Interview with the Vampire (1994,  R)
22
Natural Born Killers (1994,  NC-17)
Natural Born Killers
So fantastic.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments