My Favorite Movies


  fb540015170's Rating My Rating
1
Flashdance 1983,  R)
2
Switched at Birth 1991,  Unrated)
3
Braveheart 1995,  R)
4
Finding Nemo 2003,  G)
5
Grease 1978,  PG)
6
Pretty Woman 1990,  R)
7
Shrek 2001,  PG)
8
The Shawshank Redemption 1994,  R)
9
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
Shrek 2 2004,  PG)
12
E.T. - The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
13
Transporter 3 2008,  PG-13)
14
Death Race 2008,  R)
15
Transporter 2 2005,  PG-13)
16
The Transporter 2002,  PG-13)
17
Crank 2006,  R)
18
Chaos 2005,  R)
19
The Medallion 2003,  PG-13)
20
Under Siege 1992,  R)
21
Exit Wounds 2001,  R)
22
Hard to Kill 1990,  R)
23
Above the Law 1988,  R)
24
Half Past Dead 2002,  PG-13)
25
Out for Justice 1991,  R)
26
Marked for Death 1990,  R)
27
Belly of the Beast 2003,  R)
28
Out of Reach 2004,  R)
29
What Women Want 2000,  PG-13)
30
Robin Hood: Prince of Thieves 1991,  PG-13)
31
Footloose 1984,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments