My Favorite Movies
| fb540948955's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ace Ventura: Pet Detective (1993, PG-13) |
|
| 2 |
Ghost Busters (Ghostbusters) (1984, PG) |
|
| 3 |
Office Space (1999, R) |
|
| 4 |
Robin Hood - Men in Tights (1993, PG-13) |
|
| 5 |
Billy Madison (1995, PG-13) |
|
| 6 |
Austin Powers - International Man of Mystery (1997, PG-13) |
|
| 7 |
Half Baked (1998, R) |
|
| 8 |
How High (2001, R) |
|
| 9 |
Tommy Boy (1995, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 11 |
Dumb and Dumber (1994, PG-13) |
|
| 12 |
Blow (2001, R) |












