My Favorite Movies
| fb541038978's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |
|
| 2 |
The Curious Case of Benjamin Button (2008, PG-13) |
|
| 3 |
The Doors (1991, R) |
|
| 4 |
TV Junkie (2006, Unrated) |
|
| 5 |
In Bruges (2008, R) |
|
| 6 |
Confessions of a Dangerous Mind (2002, R) |
|
| 7 |
Blow (2001, R) |
|
| 8 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
| 9 |
Knocked Up (2007, R) |
|
| 10 |
Superbad (2007, R) |










