My Favorite Movies
| fb541618013's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Diary of a Mad Black Woman (2005, PG-13) |
|
| 2 |
Norbit (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 4 |
Grease (1978, PG) |
|
| 5 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 6 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 7 |
The 40 Year Old Virgin (2005, R) |
|
| 8 |
The House Bunny (2008, PG-13) |
|
| 9 |
Dodgeball - A True Underdog Story (2004, PG-13) |
|
| 10 |
American Pie (1999, R) |
|
| 11 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
| 12 |
American Pie Presents - Band Camp (2005, R) |
|
| 13 |
American Pie 5: The Naked Mile (2006, R) |
|
| 14 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 15 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
| 16 |
Granny (1999, Unrated) |















