My Favorite Movies
| fb541676069's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Swiss Conspiracy (1976, PG) |
|
| 2 |
Carbon Copy (1981, PG) |
|
| 3 |
Rocky Balboa (2006, PG) |
|
| 4 |
The Passion of the Christ (2004, R) |
|
| 5 |
Moon of the Wolf (1972, PG) |
|
| 6 |
61* (2001, Unrated) |
|
| 7 |
Hustle (2004, Unrated) |
|
| 8 |
Heaven Help Us (Catholic Boys) (1985, R) |
|
| 9 |
Top Secret! (1984, PG) |
|
| 10 |
Noi (2003, PG-13) |










