My Favorite Movies


  fb542138314's Rating My Rating
1
Love and Basketball (2000,  PG-13)
2
A Walk to Remember (2002,  PG)
3
Rent (2005,  PG-13)
4
Thirteen (2003,  R)
5
Odd Girl Out (2005,  PG)
6
She's Too Young (2004,  Unrated)
7
Queen Sized (2008,  Unrated)
8
Four Brothers (2005,  R)
9
The Wood (1999,  R)
10
Selena (1997,  PG)
11
Enough (2002,  PG-13)
12
Baby Boy (2001,  R)
13
This Christmas (2007,  PG-13)
14
How High (2001,  R)
15
Half Baked (1998,  R)
16
Step Up (2006,  PG-13)
17
White Chicks (2004,  PG-13)
18
Step Brothers (2008,  R)
19
Death Race (2008,  R)
20
Custody (2007,  Unrated)
21
Bastard out of Carolina (1996,  R)
22
For the Love of a Child (1990,  PG)
23
Love Wrecked (2005,  PG)
24
Losing Isaiah (1995,  R)
25
To Be Fat Like Me (2007,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments