Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb544274801's Rating My Rating
1
Angel-A (2005,  R)
2
Amadeus (1984,  R)
3
Seuls Two (2008,  Unrated)
4
Moulin Rouge (1952,  Unrated)
5
Big Fish (2003,  PG-13)
6
Little Miss Sunshine (2006,  R)
7
Dikkenek (2006,  Unrated)
8
Hostel (2006,  R)
9
Spirits (1991,  Unrated)
10
Into the Wild (2007,  R)
11
Le Père Noël est une Ordure (1982,  Unrated)
12
Nos jours heureux (2007,  Unrated)
13
Rosemary's Baby (1968,  R)
14
Requiem for a Dream (2000,  R)
15
Top Gun (1986,  PG)
16
Music and Lyrics (2007,  PG-13)
17
Identity (2003,  R)
18
The Truman Show (1998,  PG)
19
Sex and the City (2008,  R)
20
H (2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments