Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb545633270's Rating My Rating
1
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
2
Little Miss Sunshine (2006,  R)
Click to Rate
3
La Vie en Rose (La Mome) (2007,  PG-13)
Click to Rate
4
The Sea Inside (Mar Adentro) (The Sea Within) (2004,  PG-13)
Click to Rate
5
Once Upon a Time in America (1984,  R)
Click to Rate
6
El Cometa (1999,  Unrated)
Click to Rate
7
Taxi Driver (1976,  R)
Click to Rate
8
L'Homme au masque d'or (The Man in the Golden Mask) (1991,  Unrated)
Click to Rate
9
Léon (The Professional) (1994,  R)
Click to Rate
10
Les Visiteurs (1993,  R)
Click to Rate
11
Tais-Toi (2004,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments