My Favorite Movies
| fb547945386's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mezcal (2004, Unrated) |
|
| 2 |
Fuera del cielo (2006, Unrated) |
|
| 3 |
Big Fish (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Amores Perros (2001, R) |
|
| 5 |
Fuego (2007, Unrated) |
|
| 6 |
Water (2005, PG-13) |
|
| 7 |
Bad Education (La Mala educación) (2004, NC-17) |
|
| 8 |
Fresa y chocolate (Strawberry and Chocolate) (1994, R) |
|
| 9 |
Like Water for Chocolate (Como agua para chocolate) (1992, R) |
|
| 10 |
Voces inocentes, (Innocent Voices) (2005, R) |
|
| 11 |
Control (2007, R) |
|
| 12 |
Santo en la Venganza de la Momia (1971, Unrated) |
|
| 13 |
Santo el Enmascardo de Plata vs la Invasión de los Marcianos (Santo Versus the Martian Invasion) (1967, Unrated) |
|
| 14 |
El Pasado (The Past) (2007, Unrated) |
|
| 15 |
Before Night Falls (2000, R) |















