My Favorite Movies
| fb548659301's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Human Traffic (2000, R) |
|
| 2 |
United 93 (2006, R) |
|
| 3 |
Stealth (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Mark of Cain (2000, R) |
|
| 5 |
The Butterfly Effect (2004, R) |
|
| 6 |
I Am Legend (2007, PG-13) |
|
| 7 |
Kidulthood (2006, R) |
|
| 8 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Miami Vice (2006, R) |
|
| 10 |
Hot Fuzz (2007, R) |
|
| 11 |
Hancock (2008, PG-13) |
|
| 12 |
Quantum of Solace (2008, PG-13) |











