Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb550805010's Rating My Rating
1
Mary Poppins (1964,  G)
Mary Poppins
En klassiker jeg aldri blir lei av å se
2
Steel Magnolias (1989,  PG)
Steel Magnolias
Denne kan jeg se om og om igjen.
3
Shirley Valentine (1989,  R)
Shirley Valentine
"been talking to the wall all day"
4
The Adventures of Ford Fairlane (1990,  R)
The Adventures of Ford Fairlane
Mr Rock n' Roll Detective
5
Kelly's Heroes (1970,  PG)
6
Reservoir Dogs (1992,  R)
7
Donnie Brasco (1997,  R)
8
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
9
Kill Bill, Volume 2 (2004,  R)
10
Red Line (1995,  R)
Red Line
Bra kjøring av Chad McQueen, sønn av legenden Steve McQueen.
11
Thelma & Louise (1991,  R)
12
The Florentine (1999,  R)
13
The Funeral (1996,  R)
14
Footloose (1984,  PG)
Footloose
Ung utgave av Chris Penn
15
The Darwin Awards (2006,  R)
The Darwin Awards
Chris Penn's siste film! Men ikke særlig spennende!
16
Grease (1978,  PG)
17
Chicago (2002,  PG-13)
18
Hairspray (2007,  PG)
Hairspray
Hey Mum, Welcome to the 60's!!!!! Åååå dette var den beste filmen jeg har sett på lenge, god og fengende musikk gjennom hele filmen. må si John Travolta gjør en bra jobb, det samme gjør nykommer Nikki Blonsky som Tracy. Anbefales på det sterkeste.
19
Strictly Ballroom (1992,  PG)
Strictly Ballroom
Bra australsk film
20
The Sum of Us (1995,  R)
The Sum of Us
Enda en bra australiener
21
Muriel's Wedding (1995,  R)
Muriel's Wedding
Knallbra australsk film, mange gode ABBA-sanger!!!
22
The Shawshank Redemption (1994,  R)
23
Hell Ride (2008,  R)
24
Trouble Bound (1992,  R)
25
Strength and Honor (2007,  Unrated)
26
To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar (1995,  PG-13)
27
Deceiver (Liar) (1998,  R)
28
One Tough Cop (1998,  R)
29
Bloodrayne (2006,  R)
30
The Getaway (1994,  Unrated)
31
Species (1995,  R)
32
Species II (1998,  R)
33
Mulholland Falls (1996,  R)
34
Straight Talk (1992,  PG)
Straight Talk
Sa du Michael Madsen!!!
35
44 Minutes (2003,  R)
36
Kill Me Again (1989,  R)
37
Vampires Anonymous (2000,  R)
38
The Last Days of Frankie the Fly (1997,  R)
39
Beyond the Law (1992,  R)
40
Blueberry (Renegade) (2004,  R)
41
Being Michael Madsen (2007,  Unrated)
42
Vice (2008,  Unrated)
43
Edgar Allan Poe's Ligeia (2008,  R)
44
Mamma Mia! (2008,  PG-13)
45
Sex and the City (2008,  R)
46
L.A.P.D.: To Protect and Serve (2001,  Unrated)
47
The Inspectors 2: A Shred Of Evidence (2000,  Unrated)
48
The Hangover (2009,  R)
49
The Accidental Husband (2009,  PG-13)
50
Max Manus (2008,  Unrated)
51
American Graffiti (1973,  PG)
American Graffiti
Klassiker

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments