Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb554391867's Rating My Rating
1
Fight Club (1999,  R)
Fight Club
Quite simply, the best film ever made.
2
The Godfather (1972,  R)
3
Pulp Fiction (1994,  R)
4
Donnie Darko (2001,  R)
Donnie Darko
Top ten best movies ever made and by far the best film on this page ... essential.
5
Requiem for a Dream (2000,  R)
6
GoodFellas (1990,  R)
7
Taxi Driver (1976,  R)
8
The Shining (1980,  R)
9
Psycho (1960,  R)
10
Citizen Kane (1941,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments