fb557890537's Rating
My Rating
1
my personal samurai fave from the master Kobayashi
2
Izo
(2004, Unrated)
3
4
brilliant korean movie from Chan Wook Park....followed by Oldboy and Sympathy For Lady Vengeance
5
6
7
8
9
10
fork or spoon???
11
12
now i crave watermelon but i'm afraid i'll get ants
13
jesus loves me the bible told me so......and werner herzog is hilarious in this flick
14
Hukkle
(2001, Unrated)
"hiccup!"
15
16
17
18
19
20
you can't kill me, i'm catholic
21
22
in dreams i walk with you sandman
23
lobotomised cyborg sex slave,lots of vomit,PI-NO-CHI-O!!!this movie cracked me up but hey....i was drunk at the time....
24
this one touched me in a very bad place
25
26
27
28
have you ever been hit in the head?
29
30
31
32
perhaps one of the greatest comediies ever
33
34
35
36
37
38
39
40
El Topo
(1970, Unrated)
41
42
NO OTIS NO!
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
the end result of Hopper's mind on drugs throughout the 60's after he was banished from hollywood.....contender for worst film of all time...
58
59
60
61
Kids
(1995, NC-17)
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
fuck C.H.U.D...this is THE 80's classic......zombie cop flick...how can you go wrong???ha!
77
78
79
80
81
difficult yet worthwhile french flick....ever been tapewormed at the rectum?i prefered Noe's previous 2 "Carne" & "I Stand Alone/Seul Contre Tous".
82
Carne
(1991, Unrated)
83
84
85
86
87
88
BE STILL!!!.....not you cat
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
Kes
(1969, PG-13)
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
Sitcom
(1999, Unrated)
161
162
163
164
165
166
Onibaba
(1965, Unrated)
167
168
169
170
171
172
173
how's that room gonna be,Jim???i can't wait to be institutionalized...
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
i watched this one months ago and still feel dirty
194
195
196
i dare any of you sick,depraved puppies to watch this one...especially back-to-back with the 2 sequels....likely the sickest films available on the mainstream market.....
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
this movie has so many hilarious scenes i can't even type about it because i'm pissing myself laughing just thinking about it
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
Medea
(1970, Unrated)
249
250
251
252
8 1/2
(1963, Unrated)
253
254
255
256
257
Haze
(2005, Unrated)
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
c'mon just watch it and find out c'mon already
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
religious experience even for atheists
321
Stalker
(1979, Unrated)
322
323
324
325
326
327
328
...is it nihilistic feminism?...
329
i liked the scenes with supreme warlord bush more than the t@a
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
Jaws
(1975, PG)
358
359
360
361
362
Faust
(1994, Unrated)
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
Cube
(1998, R)
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
Pi
(1998, R)
402
403
404
Cujo
(1983, R)
405
406
407
Blow
(2001, R)
408
409
410
411
412
413
414
415
Safe
(1995, R)
416
417
418
419
420
421
422
423
424
425
426
427
428
429
430
431
432
433
434
Yojimbo
(1961, Unrated)
435
436
437
Ran
(1985, R)
438
439
440
441
442
443
444
445
446
447
448
449