My Favorite Movies
| fb557958782's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 2 |
American Beauty (1999, R) |
|
| 3 |
A Beautiful Mind (2001, PG-13) |
|
| 4 |
Roma (Alma de bohemio) (2004, Unrated) |
|
| 5 |
Dumb and Dumber (1994, PG-13) |
|
| 6 |
Life Is Beautiful (La Vita è bella) (1998, PG-13) |
|
| 7 |
The Godfather (1972, R) |
|
| 8 |
Back to the Future Part II (1989, PG) |
|
| 9 |
Trainspotting (1996, R) |
|
| 10 |
Addams Family Values (1993, PG-13) |










