My Favorite Movies


  fb559581263's Rating My Rating
1
Amores Perros (2000,  R)
2
The Crime of Padre Amaro (2002,  R)
3
Raging Bull (1980,  R)
4
GoodFellas (1990,  R)
5
Angels with Dirty Faces (1938,  Unrated)
6
The Last Gangster (1937,  Unrated)
7
The Graduate (1967,  PG)
8
Cocktail (1988,  R)
9
50 First Dates (2004,  PG-13)
10
The Basketball Diaries (1995,  R)
11
Blow (2001,  R)
12
Forrest Gump (1994,  PG-13)
13
The Shawshank Redemption (1994,  R)
14
When Harry Met Sally (1989,  R)
15
Into the Wild (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments