My Favorite Movies
| fb563456290's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The List (2007, Unrated) |
|
| 2 |
Step Brothers (2008, R) |
|
| 3 |
Baby Mama (2008, PG-13) |
|
| 4 |
The Haunting in Connecticut (2009, PG-13) |
|
| 5 |
Girl, Interrupted (1999, R) |
|
| 6 |
Solstice (2007, PG-13) |
|
| 7 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
| 8 |
Sex and the City (2008, R) |
|
| 9 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 11 |
Fight Club (1999, R) |
|
| 12 |
Grease (1978, PG) |
|
| 13 |
Old School (2003, R) |
|
| 14 |
The Hitcher (2007, R) |
|
| 15 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
| 16 |
Stay Alive (2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Green Mile (1999, R) |
|
| 18 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 19 |
The Secret Life of Bees (2008, PG-13) |
|
| 20 |
Elf (2003, PG) |
|
| 21 |
See No Evil (2006, R) |
|
| 22 |
House of Wax (2005, R) |
|
| 23 |
A Season on the Brink (2002, R) |
|
| 24 |
Table for Three (2009, R) |
|
| 25 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 26 |
National Lampoon's Christmas Vacation (1989, PG-13) |
|
| 27 |
The Proposal (2009, PG-13) |
|
| 28 |
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) (2002, R) |



























