Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  fb565911006's Rating My Rating
1
Night Watch (Nochnoi Dozor) (2006,  R)
2
Amelie (Le Fabuleux destin d'Amélie Poulain) (2001,  R)
3
High Fidelity (2000,  R)
4
Arizona Dream (1993,  R)
5
Nightwatch (1998,  R)
6
Fight Club (1999,  R)
7
Donnie Darko (2001,  R)
8
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
9
Sin City (2005,  R)
10
Zoolander (2001,  PG-13)
11
Willow (1988,  PG)
12
The Breakfast Club (1985,  R)
13
Garden State (2004,  R)
14
Into the Wild (2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments