My Favorite Movies
| fb568978724's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
X-Men (2000, PG-13) |
|
| 2 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 3 |
Memoirs of a Geisha (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Gia (1997, R) |
|
| 5 |
Beetle Juice (Beetlejuice) (1988, PG) |
|
| 6 |
Short Circuit (1986, PG) |
|
| 7 |
Nana (2005, Unrated) |
|
| 8 |
Cloverfield (2008, PG-13) |
|
| 9 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 10 |
WALL-E (2008, G) |
|
| 11 |
The Simpsons Movie (2007, PG-13) |
|
| 12 |
Pulp Fiction (1994, R) |
|
| 13 |
In the Weeds (2000, R) |













