My Favorite Movies


  fb569543522's Rating My Rating
1
Men in White (2007,  Unrated)
2
Better Off Dead (1985,  PG)
3
High Fidelity (2000,  R)
4
Raising Arizona (1987,  PG-13)
5
The Illusionist (2006,  PG-13)
6
Christopher Strong (1933,  Unrated)
7
The Loved One (1965,  Unrated)
8
Big Daddy (1999,  PG-13)
9
Sixteen Candles (1984,  PG)
10
Something's Gotta Give (2003,  PG-13)
11
Intolerable Cruelty (2003,  PG-13)
12
View from the Top (2003,  PG-13)
13
Beauty Shop (2005,  PG-13)
14
Hope Floats (1998,  PG-13)
15
Finding Nemo (2003,  G)
16
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
17
You've Got Mail (1998,  PG)
18
Some Kind of Wonderful (1987,  PG-13)
19
Always (1989,  PG)
20
Down with Love (2003,  PG-13)
21
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
22
Drop Dead Fred (1991,  PG-13)
23
Office Space (1999,  R)
24
In Her Shoes (2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments