My Favorite Movies
| fb570624196's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Grandma's Boy (2006, R) |
|
| 2 |
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle) (2005, PG) |
|
| 3 |
The Fifth Element (1997, PG-13) |
|
| 4 |
The Royal Tenenbaums (2001, R) |
|
| 5 |
Rushmore (1998, R) |
|
| 6 |
The Life Aquatic with Steve Zissou (2004, R) |
|
| 7 |
The Prophecy (1995, R) |
|
| 8 |
Bleach: Memories of Nobody (2006, Unrated) |
|
| 9 |
Bleach: The DiamondDust Rebellion (2007, Unrated) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 13 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007, R) |
|
| 14 |
Beach Babes from Beyond (1993, R) |













