My Favorite Movies
| fb574450979's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
It's a Wonderful Life (1946, Unrated) |
|
| 2 |
Ruggles of Red Gap (1935, Unrated) |
|
| 3 |
To Kill A Mockingbird (1962, Unrated) |
|
| 4 |
Bright Leaves (2004, Unrated) |
|
| 5 |
Mad Hot Ballroom (2005, PG) |
|
| 6 |
Strictly Ballroom (1992, PG) |
|
| 7 |
Babettes Gæstebud (Babette's Feast) (1987, G) |
|
| 8 |
Shall We Dance? (Shall We Dansu?) (1997, PG) |
|
| 9 |
It Should Happen to You (1954, Unrated) |
|
| 10 |
You Can't Take It with You (1938, Unrated) |









