My Favorite Movies
| fb575622078's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Horror (2002, R) |
|
| 2 |
Thriller (1983, Unrated) |
|
| 3 |
The Matrix (1999, R) |
|
| 4 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Mist (2007, R) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
| 7 |
The Bourne Ultimatum (2007, PG-13) |
|
| 8 |
Jaws (1975, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 10 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Jurassic Park (1993, PG-13) |
|
| 12 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
| 13 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 14 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) (2000, PG-13) |
|
| 15 |
Austin Powers - The Spy Who Shagged Me (1999, PG-13) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 17 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 18 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |


















