My Favorite Movies


  fb576416020's Rating My Rating
1
Jaws (1975,  PG)
2
Moulin Rouge (1952,  Unrated)
3
Gremlins (1984,  PG)
4
Thumbelina (1994,  G)
5
4 (2007,  Unrated)
6
Strange Wilderness (2008,  R)
7
Beerfest (2006,  R)
8
V for Vendetta (2006,  R)
9
Ed Gein (2000,  R)
10
The Manson Family (2004,  Unrated)
11
Ted Bundy (2002,  R)
12
Raising Jeffrey Dahmer (2006,  Unrated)
13
Mars Attacks! (1996,  PG-13)
14
Plan 9 from Outer Space (1959,  Unrated)
15
The Dark Knight (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments